Hurtownia Robin
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza
(32) 268-36-00 (dział gastronomii)
(32) 268-36-10 (dział mebli sklepowych)
E-mail: robin@robin.pl

4 567,00 zł
 netto
5 617,41 zł
 brutto
Dostawa gratis

Kuchnia gazowa Kromet 000.KG-6M


Kliknij aby powiększyć


Kuchnia gazowa (trzon gazowy) wolnostojąca 6-palnikowa 000.KG-6M z dolną półką odkładczą wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Doskonale nadająca się do obiektów posiadających małe pomieszczenia kuchenne. Posiada palniki o podwyższonych parametrach ekslpoatacyjnych, co w połączeniu z płynna regulacją zwiększa ich efektywność oraz wydajność. Zastosowanie nowych form uszczelnienia palnika uniemożliwia wydostawanie się wykipin do środka urządzenia i poza jego obręb. Dzięki zastosowaniu czujników elektromagnetycznych połączonych z zaworem niemożliwy jest samoczynny wypływ gazu, a tym samym kuchnia ta jest urządzeniem bardzo bezpiecznym.
Kuchnia gazowa 000.KG-6M posiada 3 nowoczesne palniki dwukoronowe (7,5 kW) charakteryzujące się zwiększonym wskaźnikiem sprawności, ograniczające jednocześnie w sposób zdecydowany zużycie gazu podczas użytkowania. Dzięki zróżnicowanej mocy palników jeszcze szybciej i bezpieczniej będą Państwo gotować i smażyć potrawy w garnkach o różnych kształtach.

Producent: Kromet

Dane techniczne:

  • wymiary: 1200x700x850 mm,
  • przyłącze gazowe: gwint rurowy 1/2",
  • moc palników: 36 (3x4,5 kW 1-koronowe + 3x7,5 kW 2-koronowe),
  • palniki z zabezpieczeniem przeciwwypływowym,
  • palnik pilotujący,
  • energooszczędne palniki (płomień oszczędnościowy 25% maksymalnego zużycia gazu).

Prosimy wybrać rodzaj gazu w zakładce "Dostępne opcje".

Warunki dostawy
Dostawa gratis!
Centrum dystrybucyjne: K1
Opis kategorii
Charakterystyka ogólna kuchni gastronomicznych:
Profesjonalne kuchnie przeznaczone do gastronomii posiadają odpowiednio wydajne palniki, duży blat, co umożliwia gotowanie w wielkopojemnych garnkach. Służą one do gotowania, smażenia i pieczenia potraw. Kuchnie mogą być użytkowane jako urządzenia wolnostojące lub w ciągu technologicznym. Kuchnie wykonane są z blachy nierdzewnej kwasoodpornej. Kuchnie gazowe mogą być zasilane gazem ziemnym lub propan-butanem.

Dostępne Opcje:


   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pytania? Zadaj je na stronie lub zadzwoń: (32) 268-36-00.

Drukuj
Drukuj