Hurtownia Robin
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza
(32) 268-36-00 (dział gastronomii)
(32) 268-36-10 (dział mebli sklepowych)
E-mail: robin@robin.pl

459,00 zł
 netto
564,57 zł
 brutto

Lampa grzewcza Fiore Black 766N


Kliknij aby powiększyć


Promiennik podczerwieni Fiore 766N posiada bardzo dobre parametry cieplne i daje natychmiastowy efekt - już w kilka sekund po włączeniu. Wyposażony jest w lampę podczerwieni kwarcową z włóknem wolframowym o mocy 1200W, której żywotność wynosi ponad 5000h. Brak szyby ochronnej zapewnia  efektywność większą o 15%. Widmo emisyjne IR-A świetlówki zapewnia komfort cieplny na obszarze od 4 do 6 m2. Ten rodzaj promiennika jest wyposażony w kabel, zatem może być podłączony pod zwykłe gniazdko.

Dane techniczne:

  • Rozmiary w mm:712x112x83 mm
  • Waga: 0,95 kg
  • Zasilanie: 230 V
  • Całkowity pobór mocy: 1200W
  • Pole działania w m2: 4-6 m2
  • Świetlówka: Podczerwień kwarcowa z włóknem wolframowym
  • Żywotność świetlówki:  5000h
  • W Zestawie kabel oraz włącznik

Urządzenie to jest idealne do użytku wewnętrznego, do pomieszczeń częściowo otwartych, jak i do otwartej przestrzeni, posiada bowiem stopień ochrony przed wodą, kurzem i pyłem IP65 (może być polewane wodą). Zaleca się montaż promiennika w odległości nie mniejszej niż 2,5 m od ziemi. FIORE 766N posiada certyfikat międzynarodowego instytutu IMQ we Włoszech oraz jest urządzeniem opatentowanym przez Mo-el.

Ten rodzaj promiennika ciepła może być zamontowany na trzy sposoby:

1) na łańcuch znajdujący się w zestawie,

2) za pomocą mocowania do ściany (mocowanie do zakupu osobno art. 768 MN)

3) na statywie za pomocą mocowania (do zakupu osobno art. 2473 + art. 768 PN)

Warunki dostawy
Koszt transportu (netto): 20,00 zł
Centrum dystrybucyjne: M10
Opis kategorii

Osoby rozpoczynające działalność gastronomiczną z reguły zdają sobie sprawę, jakie wyposażenie lokalu gastronomicznego muszą kupić, żeby funkcjonowała kuchnia oraz sala
jadalna. Dobór koniecznego do pracy kuchni wyposażenia: zmywarki gastronomiczne, urządzenia chłodnicze oraz grzewcze, a także meble gastronomiczne, uzależniony jest od zasobności portfela restauratora oraz indywidualnych potrzeb, np. planowana liczba obsługiwanych gości, rodzaj serwowanych potraw, itp.

Duża część lokali gastronomicznych posiada zewnętrzne tarasy lub ogródki, które mają na celu nie tylko zwiększenie liczby miejsc w lokalu, ale również przyciągnięcie klientów, którzy lubują się w spożywaniu posiłków na świeżym powietrzu. Jest to doskonały sposób na zwiększenie obrotów lokalu, ale co zrobić, poza sezonem? Większość ogródków i tarasów, zieje pustkami, raczej odstraszając klientów, niż zachęcając ich do wejścia do środka. Idealnym rozwiązaniem staje się wydłużenie sezonu plenerowego na cały rok. Jak to zrobić? Bardzo dobrym pomysłem jest stosowanie promienników ciepła, które mają na celu podniesienie temperatury otaczającego nas powietrza.

Najpopularniejszymi promiennikami ciepła wykorzystywanymi w gastronomii są parasole grzewcze. Są to urządzenia zasilane płynnym gazem z butli, która jest ukryta przed oczami klienta w obudowie urządzenia. Parasol gazowy emituje nieszkodliwe promieniowanie podczerwone, które jest odbierane przez organizm ludzki w postaci ciepła. Odczuwalna temperatura wygenerowania przez parasol grzewczy w zasięgu działania promiennika osiąga nawet 18-20 oC mimo dużo niższej temperatury otoczenia. Ponadto zastosowanie gazu w butli, powoduje, że parasole gazowe są niezwykle mobilne, co jest ich dodatkowym atutem w organizowaniu imprez plenerowych poza lokalem.

Przeczytaj o wszystkich zaletach jakie niosą ze sobą parasole grzewcze

Pytania? Zadaj je na stronie lub zadzwoń: (32) 268-36-00.

Drukuj
Drukuj