Hurtownia Robin
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza
(32) 268-36-00 (dział gastronomii)
(32) 268-36-10 (dział mebli sklepowych)
E-mail: robin@robin.pl

242,00 zł
 netto
297,66 zł
 brutto
Dostawa gratis

Nadstawka na stół ze stali nierdzewnej szer. 40 cm


Kliknij aby powiększyć


Nadstawka na stół nierdzewny

Parametry:

  • model: AN-02F,
  • nadstawka na stół nierdzewny wyposażona w dwa blaty odkładcze,
  • gatunek stali: AISI 441,
  • szerokość nadstawki [B] - 40 cm,
  • wysokość nadstawki - 60 cm,
  • nadstawka na stół ze stali nierdzewnej AN-02F dostępna jest w długościach [L]: 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200 cm.

Nadstawka na stół nierdzewny jest idealnym rozwiązaniem dla kuchni, gdzie ważne jest jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni roboczej. Nadstawka na stół ze stali nierdzewnej daje możliwość zagospodarowania większej powierzchni, na którą można odkładać akcesoria używane w pracy w kuchni oraz urządzenia gastronomiczne.

Nadstawka na stoły nierdzewne ma stabilną konstrukcję spawaną oraz wyposażona jest w blat roboczy, dlatego można ją bezpiecznie ustawiać na stoły ze stali nierdzewnej. Nadstawka nierdzewna powyżej 150 cm długości posiada 6 nóżek, co powoduje, że jest ona bezpieczna i wytrzymała.

Z naszej oferty polecamy wybrane produkty, które mogą Państwa zainteresować: nadstawki  na stoły nierdzewne  szerokość 30 cm, stoły ze stali nierdzewnej  bez półki szerokość 70 cm, stoły ze stali nierdzewnej  z półką szerokość 70 cm.

Zarówno stoły nierdzewne jak i pozostałe meble ze stali nierdzewnej proponujemy pielęgnować następującymi środkami: 

Aby meble nierdzewne zachowały trwałość i służyły przez wiele lat, należy zapoznać się z instrukcją użytkowania  mebli ze stali nierdzewnej zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

Warunki dostawy
Dostawa gratis!
Centrum dystrybucyjne: G6
Opis kategorii
Podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi.
Wszystkie oferowane meble nierdzewne wykonywane są na indywidualne zamówienie według wytycznych klienta. Forma płatności: przedpłata na podstawie faktury pro-forma.
Czas realizacji zamówienia wynosi powyżej 21 dni roboczych. W niektórych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu.

GWARANCJA PRODUCENTA NA MEBLE KWASOODPORNE: 24 miesiące.

Charakterystyka ogólna:

Stoły wykonane są ze stali nierdzewnej i przeznaczone są do eksploatacji w trakcie przygotowywania i obróbki wstępnej artykułów spożywczych (mięsa, warzyw, owoców itp.). Blaty robocze stołów wykonane są ze stali nierdzewnej o grubości od 0,8 do 1,0 mm, wygłuszone płytą wiórową epoksydowaną o grubości 18 mm przyklejoną od spodu do blachy (klej spełnia wymogi PZH odnośnie stosowania w przemyśle spożywczym). Tył i boki blatów mogą posiadać tzw. "rant", który zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadów z części roboczej w szczeliny przy ścianie kuchni lub pomiędzy stołem a innym meblem. Stoły wyposażone są w stopki z tworzywa z zakresem regulacji -10 do +15 mm. Dodatkowym wyposażeniem stołów mogą być: półki oraz szafki z szufladami lub drzwiami.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Przewodnikiem po meblach ze stali nierdzewnej, gdzie można znaleźć szczegółowy opis tych produktów i porady dotyczące składania zamówień, oraz instrukcję użytkowania.

Dostępne Opcje:


   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pytania? Zadaj je na stronie lub zadzwoń: (32) 268-36-00.

Drukuj
Drukuj