Hurtownia Robin
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza
(32) 268-36-00 (dział gastronomii)
(32) 268-36-10 (dział mebli sklepowych)
E-mail: robin@robin.pl

31,19 zł
 netto
38,36 zł
 brutto

Shaker barmański COMAS, poj. 700 ml


Kliknij aby powiększyć


Wysokiej jakości shaker barmański wykonany w całości ze stali nierdzewnej.

  • Pojemność:  700 ml.
Warunki dostawy
Koszt transportu (netto): 25,00 zł
Centrum dystrybucyjne: H4
Opis kategorii

Shaker to podstawowe urządzenie barmańskie służące do mieszania napoi (zwykle alkoholowych), poprzez wstrząsanie. Zwykle do mieszanych składników dodaje się lód w celu szybszego schłodzenia podanego napoju.

W naszej ofercie prezentujemy różne odmiany shakerów, w tym:

- klasyczne shakery trzyczęściowe wykonane ze stali nierdzewnej lub z przezroczystego tworzywa sztucznego. Shakery trzyczęściowe składają się z następujących elementów: kubek w kształcie stożka z płaskim dnem, góra z wbudowanymi sitkiem oraz przykrywka, która moze stanowić zarazem miarkę do porcjowania odpowiednej ilości skłądników napoju. Shakery tego typu z powodu łatwości użycia polecane są dla poczatkujących barmanów, oraz wszystkich entuzjastów-amatorów drinków.

- shakery bostońskie - składają się z dwóch stożkowych kubków o płaskim dnie:- jeden wykonany jest ze stali nierdzewnej i nosi nazwę Tin, drugi z nich nazywany szklanicą barmańską, wykonany jest z reguły ze szkła. Stosowanie shakerów bostońskich wymaga wprawy, w związku z tym, shakery bostońskie używane są przede wszystkim przez doświadczonych i profesjonalnych barmanów. Z drugiej strony shakery bostońskie są bardziej pojemne, a poza tym umożliwiają bardziej efektowną pracę przy wykorzystywaniu widowiskowej techniki flair.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pytania? Zadaj je na stronie lub zadzwoń: (32) 268-36-00.

Drukuj
Drukuj