Hurtownia Robin
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza
(32) 268-36-00 (dział gastronomii)
(32) 268-36-10 (dział mebli sklepowych)
E-mail: robin@robin.pl

1 150,52 zł
 netto
1 415,14 zł
 brutto
Dostawa gratis

Stół nierdzewny szer. 70 cm


Kliknij aby powiększyć


Stół gastronomiczny

Parametry:

  • model: AS-04,
  • stół nierdzewny wyposażony jest  w szafkę z drzwiami suwanymi i półkę stałą,
  • gatunek stali: AISI 304,
  • szerokość stołu [B] - 70 cm,
  • wysokość stołu - 85 cm,
  • stół ze stali nierdzewnej AS-04 dostępny jest w długościach [L]: 80; 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190 cm.

Stół gastronomiczny ze stali nierdzewnej posiada spawaną konstrukcję oraz półkę środkową, która zapewniaja stabilność użytkowania. Stół nierdzewny na szafce z drzwiami suwanymi i półką środkową jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania garnków  czy też pojemników GN.

W naszej ofercie znajdą Państwo również stół ze stali nierdzewnej z szafką z drzwiami suwanymi i półką stałą  o szerokości 60 cm.

Posiadamy również bardzo atrakcyjne ceny na meble nierdzewne ze stali ekonomicznej, sprawdź ten sam stół ze stali nierdzewnej w niższej cenie. 

Zarówno stoły nierdzewne jak i pozostałe meble ze stali nierdzewnej proponujemy pielęgnować następującymi środkami:

Warunki dostawy
Dostawa gratis!
Centrum dystrybucyjne: G6
Opis kategorii

Podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi.
Wszystkie oferowane meble nierdzewne wykonywane są na indywidualne zamówienie według wytycznych klienta. Forma płatności: przedpłata na podstawie faktury pro-forma.

Czas realizacji zamówienia wynosi powyżej 21 dni roboczych. W niektórych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu.

GWARANCJA PRODUCENTA NA MEBLE KWASOODPORNE: 24 miesiące.

Charakterystyka ogólna:

Stoły wykonane są ze stali nierdzewnej i przeznaczone są do eksploatacji w trakcie przygotowywania i obróbki wstępnej artykułów spożywczych (mięsa, warzyw, owoców itp.). Blaty robocze stołów wykonane są ze stali nierdzewnej o grubości od 0,8 do 1,0 mm, wygłuszone płytą wiórową epoksydowaną o grubości 18 mm przyklejoną od spodu do blachy (klej spełnia wymogi PZH odnośnie stosowania w przemyśle spożywczym). Tył i boki blatów mogą posiadać tzw. "rant", który zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadów z części roboczej w szczeliny przy ścianie kuchni lub pomiędzy stołem a innym meblem. Stoły wyposażone są w stopki z tworzywa z zakresem regulacji -10 do +15 mm. Dodatkowym wyposażeniem stołów mogą być: półki oraz szafki z szufladami lub drzwiami.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Przewodnikiem po meblach ze stali nierdzewnej, gdzie można znaleźć szczegółowy opis tych produktów i porady dotyczące składania zamówień, oraz instrukcję użytkowania.

Dostępne Opcje:
   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pytania? Zadaj je na stronie lub zadzwoń: (32) 268-36-00.

Drukuj
Drukuj