O nas

Firma Robin jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych w profesjonalne urządzenia kuchenne oraz wynajmie lokali na terenie Śląska. Istniejemy na rynku od 1990 roku. Od początku stawialiśmy na rozwój firmy poprzez fachową i solidną obsługę naszych klientów. Naszymi odbiorcami są stołówki, bary, bistra, pizzerie, kawiarnie itp. Wyposażamy kuchnie w szkołach, przedszkolach, szpitalach i domach opieki społecznej. Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy liderem w zakresie wielkości sprzedaży urządzeń gastronomicznych. Wygrywamy ogólnopolskie przetargi, oferując bardzo dobrą jakość usług.

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom klientów w każdej fazie inwestycji, od projektu architektonicznego do instalacji urządzeń. Szeroki asortyment oferowanych towarów pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb i możliwości finansowych klienta, przy zachowaniu jakości i niezawodności.

Oferowane przez nas urządzenia są zgodne ze standardami międzynarodowymi i polskimi wymaganiami. Są nowoczesne, niezawodne i mają niskie koszty eksploatacji. Nasza fachowa obsługa obejmuje zarówno doradztwo jak i projekty technologiczne oraz sprzedaż. Ciągłe szkolenia naszych pracowników oraz duże doświadczenie zapewniają wymaganą fachowość. Największą naszą radością są następne zamówienia od naszych klientów, bo to potwierdza jakość naszych usług. Nasi klienci do nas wracają, ponieważ zostali właściwie obsłużeni.

Zostań i Ty naszym klientem! Zapraszamy do współpracy!