Hurtownia Robin
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza
(32) 268-36-00 (dział gastronomii)
(32) 268-36-10 (dział mebli sklepowych)
E-mail: robin@robin.pl

1 092,70 zł
 netto
1 344,02 zł
 brutto
Dostawa gratis

Stół nierdzewny szer. 60 cm


Kliknij aby powiększyć


Stół gastronomiczny

Parametry:

  • model: AS-31,
  • stół nierdzewny z blatem nad blokiem trzech szuflad,
  • gatunek stali: AISI 304,
  • szerokość stołu [B] - 60 cm,
  • wysokość stołu - 85 cm,
  • stół ze stali nierdzewnej AS-31 dostępny jest w długościach [L]: 40, 60, 80 cm.

Stół gastronomiczny ze stali nierdzewnej posiada spawaną konstrukcję, która zapewnia stabilność użytkowania. Stół nierdzewny może posiadać rant z tyłu lub z boku blatu roboczego, który zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadków w szczeliny przy ścianie kuchni lub pomiędzy stołami roboczymi, a innymi urządzeniami gastronomicznymi, takimi jak: patelnia elektryczna czy też kuchnia elektryczna. Stół ze stali nierdzewnej posiada blat nad blokiem trzech szuflad, w których można przechowywać drobny sprzęt kucheny taki jak deska do krojenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo również stół ze stali nierdzewnej z blatem nad blokiem trzech szuflad o szerokości 70 cm.

Posiadamy również bardzo atrakcyjne ceny na meble nierdzewne ze stali ekonomicznej, sprawdź ten sam stół ze stali nierdzewnej w niższej cenie.

Zarówno stoły nierdzewne jak i pozostałe meble ze stali nierdzewnej proponujemy pielęgnować następującymi środkami:

Warunki dostawy
Dostawa gratis!
Centrum dystrybucyjne: G6
Opis kategorii

Podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi.
Wszystkie oferowane meble nierdzewne wykonywane są na indywidualne zamówienie według wytycznych klienta. Forma płatności: przedpłata na podstawie faktury pro-forma.
Czas realizacji zamówienia wynosi powyżej 21 dni roboczych. W niektórych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu.

GWARANCJA PRODUCENTA NA MEBLE KWASOODPORNE: 24 miesiące.

Charakterystyka ogólna:

Stoły wykonane są ze stali nierdzewnej i przeznaczone są do eksploatacji w trakcie przygotowywania i obróbki wstępnej artykułów spożywczych (mięsa, warzyw, owoców itp.). Blaty robocze stołów wykonane są ze stali nierdzewnej o grubości od 0,8 do 1,0 mm, wygłuszone płytą wiórową epoksydowaną o grubości 18 mm przyklejoną od spodu do blachy (klej spełnia wymogi PZH odnośnie stosowania w przemyśle spożywczym). Tył i boki blatów mogą posiadać tzw. "rant", który zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadów z części roboczej w szczeliny przy ścianie kuchni lub pomiędzy stołem a innym meblem. Stoły wyposażone są w stopki z tworzywa z zakresem regulacji -10 do +15 mm. Dodatkowym wyposażeniem stołów mogą być: półki oraz szafki z szufladami lub drzwiami.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Przewodnikiem po meblach ze stali nierdzewnej, gdzie można znaleźć szczegółowy opis tych produktów i porady dotyczące składania zamówień, oraz instrukcję użytkowania. 

Dostępne Opcje:
   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pytania? Zadaj je na stronie lub zadzwoń: (32) 268-36-00.

Drukuj
Drukuj